Wspólnota modlitewno-formacyjna

Modlitwa przy wystawieniu Najświętszego Sakramentu odbywa się w każdy drugi piątek miesiąca po Mszy Świętej o godz. 18:00. Spotkania formacyjnie odbywają się w każdy czwarty piątek miesiąca po Mszy Świętej o godz. 18:00 w salce parafialnej. Opiekunem wspólnoty jest ks. Tomasz.
Pierwsze spotkanie po wakacyjnej przerwie odbedzie się w 2. piątek miesiąca, tj. 11 września 2020 r.

Schola dziecięca i młodzieżowa

Schola uwielbia śpiewem Pana Boga na niedzielnej Mszy Świętej z udziałem dzieci. Wszystkie dzieci uczestniczące w tej Mszy Świętej zapraszamy do gromadzenia się po prawej stronie ołtarza. Próby odbywają się 15 minut przed rozpoczęciem Mszy Świętej. Msze Święte z udziałem dzieci w okresie od października do kwietnia odbywają się o godz. 11:00, natomiast w okresie od maja do czerwca o godz. 12:00. Wszyscy obecni na Mszy Świętej otrzymują teksty piosenek wraz z krótkim komentarzem do niedzielnej Ewangelii. Zachęcamy do wspólnej modlitwy śpiewem.

Chór

Chór Świętej Wody uwielbia śpiewem Pana Boga na niedzielnej Mszy Świętej o godz. 15:00. Próby chóru odbywają się w soboty o godz. 14:00 w salce parafialnej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Ministranci

Rodziców chłopców po pierwszej Komunii Świętej oraz dorosłych mężczyzn, pragnących pełnić służbę Panu Bogu przy ołtarzu zachęcamy do kontaktu z ks. Tomaszem.

Kapłani

Ks. Alfred Butwiłowski

Kustosz Sanktuarium. Kierownik Pieszych Pielgrzymek do Świętej Wody. Archidiecezjalny duszpasterz pracowników wodociągów i kanalizacji, gospodarki wodnej i ochrony środowiska.
Rok urodzin: 1957
Data święceń kapłańskich: 1982-06-13
Data nominaty: 1998-12-27

Ks. Tomasz Zubrycki

Wikariusz

Ks. Tomasz Zubrycki, s. Wacława

Opiekun grupy przygotowującej się do I Komunii Świętej i grupy rocznicowej. Opiekun wspólnoty modlitewno-formacyjnej i ministrantów.
Wikariusz
Rok urodzin: 1970